Közgyűlés

Országos Szlovák Önkormányzat Közgyűlése

Hollerné Racskó Erzsébet (elnök)

rackova@slovaci.hu

Dr. Horváth Endre (alelnök)

horvathe75@gmail.com

Szabó Mónika (alelnök)

szabomoncsi@gmail.com

Zelman Ferenc (alelnök)

ferenc.zelman@mail.totkomlos.hu

Andó György (Kulturális Bizottság)

ando@bmmi.hu

Aszódi Csaba András (Kulturális Bizottság)

azodi.csabaandras@t-online.hu

Csapóné Mesnikov Melinda (Pénzügyi Bizottság)

csapomesnikov@gmail.com

Dr. Egyed Ferdinánd (Közbeszerzési és Jogi Bizottság)

ferdinánd.egyed@gmail.com

Galda Levente (Hitéleti és Szociális Bizottság)

galda.levente@gmail.com

Hollósy Tiborné (Kulturális Bizottság)

hollosy.tiborne@gmail.com

Kesjár Mátyás (Pénzügyi Bizottság)

matyas.kesjar@gmail.com

Dr. Király Katalin (Tanácsnok)

katalinkiraly655@gmail.com

Kissné Török Erika (Oktatási Bizottság)

torokerika76@gmail.com

Kiszely András (Kulturális Bizottság)

ondris.kiszely@gmail.com

Klausz Karola (Hitéleti és Szociális Bizottság)

klauszkarola@hotmail.com

Klauszné Fúzik Ildikó (Hitéleti és Szociális Bizottság)

klauszkarola@hotmail.com

Komjáthi Anna (Ifjúsági Bizottság)

anne.komjathi@gmail.com

Kuczik Júlia (Tanácsnok)

kuczikj36@gmail.com

Lászik Mihály (Oktatási Bizottság)

laszik56@gmail.com

Lénártné Orliczki Judit (Pénzügyi Bizottság)

ljudit@gmail.com

Nagy Tamás (Oktatási Bizottság)

nagytamas2003@gmail.com

Papucsekné Glück Márta (Oktatási Bizottság)

papucseknegm@gmail.com

Rágyanszki György (Hitéleti és Szociális Bizottság)

jurajragyanszki@gmail.com

Riba Etelka (Pénzügyi Bizottság)

riba.etelka@t-online.hu

Dr. Sipiczki Mátyás (Közbeszerzési és Jogi Bizottság)

gecela@post.sk

Szabóné Tóth Katalin (Kulturális Bizottság)

szabonetothkatalin14@gmail.com

Dr. Szabó Zsuzsanna (Közbeszerzési és Jogi Bizottság)

szabobzsuzsadr@gmail.com

Szeljak Bence (Ifjúsági Bizottság)

szeljak.bence@gmail.com

Szilágyi Zsolt (Pénzügyi Bizottság)

szilagyizsolt88@gmail.com

Tóth Erika (Ifjúsági Bizottság)

erikatoth35@gmail.com

Zemenné Palecska Erika (Oktatási Bizottság)

palecsera@gmail.com